Bursa Avukat


Bursa Avukat

Bursa Avukat, Bursa Avukatlık Bürosu

Bursa Avukat talepleriniz için ofisimiz ile görüşerek haklarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin ahlakı ve profesyonelliği ön planda tutularak hassasiyet ile hizmet etmektedir. Yaşayabileceğiniz en küçük bir sorunda bile Bursa avukat ofisimizdeki arkadaşlarımız sistematik bir şekilde sizlere çözüm üretmektedir. Müvekkillerimiz ile işbirliği ve istişare içerisinde hizmet sunma gayreti ile kurumsal bir avukatlık hizmeti sunmaktayız. 

Bursa avukat ofisimiz içerisinde yararlanabileceğiniz faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 


Bursa Ceza Avukatı

Genel olarak ceza hukukunun konuları suç kavramının tüm maddi ve manevi unsurlarını kapsamaktadır. Ceza hukuku özellikle kişilerin hak ve özgürlüklerini en derinden etkileyebilme özelliğine sahip olduğu için büyük bir öneme sahiptir. Bunun için ceza hukuku ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü soruşturma ve kovuşturma evrelerinde de profesyonel bir avukatlık hizmeti almanız sizlere avantaj sunacaktır. 

Ceza davaları ile ilgilenen ceza avukatlarımız özellikle toplum açısından da en hassas konularda hukuki destek sunmaktadır. Ceza davaları diğer dava türlerine göre daha ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. Bunun için avukatlarımız özellikle Ceza Hukuku ve davaları ile ilgili oldukça donanımlı ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. 

Ceza avukatlarımız müvekkillerinin haklarını savunmaktadır. Sizler de ceza davaları ile ilgili yasal süreçlerinizin yönetilmesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Avukat arkadaşlarımız dava süreciniz için en sağlıklı planlamayı yaparak sizlere yardımcı olabilmektedir. 

Bursa ceza avukatı taleplerinizde avukat arkadaşlarımız dava süresi boyunca sizlere profesyonel olarak destek olmaktadır. 


Bursa Aile Avukatı

Aile hukuku özellikle evlenme, boşanma, nafaka, velayet ve soy bağı ile aile malları gibi aile içerisinde meydana gelebilecek tüm uyuşmazlıkları kapsamaktadır. Bursa aile avukatı büromuz ise aile hayatının gizliliğine dikkat ederek avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarının açılma süresini yakından takip ederek neticelendirilmesi için avukatlık hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Babalık, soy bağı ve analık davalarının açılması, velayet davalarının neticelendirilmesi ve nafaka davalarında sürecin yakından takip edilmesi için kurumsal olarak hizmet verilmektedir. 

İşinde uzman olan aile avukatı arkadaşlarımız dava akışı sırasında süreci titizlik ile takip etmektedirler. Aile davalarında müvekkillerinin hakların gözeterek yasal sürecin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi için sizlere destek olmaktadırlar. 


Bursa İcra Avukatı

İcra ve iflas hukuku genel olarak özel hukuk hükümlerinden kaynaklı olarak meydana gelen borcun borçlunun rızası ile ödememesi neticesinde borcun devlet eli ile tahsil edilmesini konu edinmektedir. Bursa icra avukatı talepleriniz için sizlere destek olan arkadaşlarımız dava süreçlerinde dava neticelene kadar yanınızdadır. 

İcra ve iflas davaları ile ilgili deneyimli ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız ticari işlemlerinizden kaynaklanan devalarınızda sizlere profesyonel hizmet desteği vermektedir. 


Bursa Boşanma Avukatı

Aile hukuku ile ilgili uzmanlaşmış olan avukat ekibimiz müvekkilleri için zorlayıcı bir sürece dönüşebilen boşanma davalarında profesyonel olarak yer almaktadır. Avukatlarımız boşanma davalarının hukuki süreçlerini yakından takip ederek davanın her aşamasında müvekkillerini de bilgilendirmektedir. 

Boşanma davaları titizlik ve hassasiyet ile yaklaşılması gereken davalardandır. Bursa boşanma avukatı ofisimiz ise sizlere bu süreçte avukatlık ve danışmanlık hizmetleri ile destek olmaktadır. Özellikle boşanma davası süreci içerisinde müvekkillerinin haklarını yakından takip edebilmek davanın neticelenmesine kadar oldukça önemlidir. 

Özellikle boşanma davaları için uzman bir avukattan destek almanızın davanın tüm seyrini değiştirebileceğini ayrıca belirtmek gerekir. Yasal süreçlerin başlatılmasından, davanın takibi ve sonuçlandırılmasına kadar ofisimiz sizlere profesyonel avukatlık desteği sunmaktadır. 


Bursa Kiracı Tahliye Avukatı 

Kiracı tahliye dava süreçlerinizde deneyimli ve uzman bir avukattan destek almanız zaman kaybı yaşamanızın önüne geçecektir. Bursa kiracı tahliye avukatı talepleriniz için hukuk büromuz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kira tespit davası, kiracının tahliyesi veya ihtiyaç nedeni ile tahliye için açılması gereken tüm dava çeşitlerinde hukuk büromuzdan hukuki destek talep edebilirsiniz. Kiracı tahliye davaları pek çok farklı nedene bağlı olarak açılabilmektedir. Bu süreçte en önemli şey ise müvekkillerimize tahliye davalarında en hızlı şekilde sonuç yolu için çözüm üretmektir. 

Kira sözleşmelerinin hazırlanması ve sözleşmelerinin iptaline bağlı olarak açılabilecek tüm davalar için tecrübeli avukat ekibimiz ile görüşebilirsiniz.


Bursa İşçi Avukatı

İş hukuku içerisinde yer alan işçi davaları yargı sistemi içerisinde de en çok dosyaya sahip olan alanlardan biridir. Hem işçi hem de işveren için açılabilecek olan davalarda avukatlarımız sizlere hukuki olarak destek sunmaktadır. İş hukuku genel olarak işçi ve işveren ile ilgili pek çok konuyu kapsamaktadır. 

Çalışma koşulları, işçi sendikaları, işçi hakları ve işçi ücretleri ile ilgili tüm detaylar iş hukuku içerisinde yasalar ile netlik kazanmıştır. 

Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak iş hukukunu ilgilendiren tüm davalarınız için Bursa işçi avukatı büromuzu arayabilirsiniz. Öncelikli olarak iş sözleşmelerinin fesihleri, iş kazaları, işe iade davaları gibi pek çok farklı konuda büromuzdan danışmanlık ve avukatlık hizmeti taleplerinde bulunabilirsiniz. 

Hukuk büromuz iş hukuku kapsamı içerisinde her türlü maddi ve manevi tazminat davalarında süreçleri yakından takip edebilmektedir. 

Avukatlarımız iş davalarında işverenin veya işçinin vekilliğini üstlenmektedir. Müvekkillerinin haklarının korunması yönünde titizlik ile dava sürecini takip edebilmektedir. İş mahkemelerinde davalar ivedilik ile sonuçlanırken hukuk büromuz sizlere mağduriyet yaşamamanız için bu süreçte destek olmaktadır.